Termoform Plastik İtina Plastik Vakum Termoform Plastik

Kurumsal

Firmamız İTİNA PLASTİK, PS. ABS. PP. TERMOFORM VAKUM ŞEKİLLENDİRME yöntemi ile otomotiv yedek parça başta olmak üzere, reklam standları, kuaför kozmetik, dedektör, soğutma ısıtma, akvaryum gibi bir çok sektöre hizmet vermektedir. Firma sahibi Mustafa ÖZ, bu sektörde 26 yıllık deneyimi, bilgi ve pratik çözümleri ile siz müşterilerine hizmet vermektedir. Uygun kalıp maliyeti, dürüst ticaret anlayışı, her zaman müşteri memnuniyetine önem veren yapısı ile kaliteli ve hızlı çözümler sunmaktadır.

İstanbul başta olmak üzere, tüm Türkiye'ye imalatımız mevcuttur. Vakum kalıpları, vakum plastik şekillendirme işleri ile termoform plastiğe ihtiyaç duyulan tüm sektörler ve mamullerde, İTİNA PLASTİK' i güvenle arayabilirsiniz. Tasarım aşamasında olan ürünlerinize vakum kalıp hizmeti verebilmekteyiz. Kendi atölye bünyemizde bulunan modelhane ve termoform imalathane ile olası kalıp vb. problemlere anında çözüm üretebilir, ürünlerinizin sıfır hata ile üretebiliriz.

Siz değerli müşterilerimize daha kaliteli hizmet verebilmek adına her geçen gün kendimizi daha da geliştirip, gerek kalıp kalitesi, gerekse mamül kalitesinde herzaman zirveyi yakalamanın telaşı ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

 

Vakum Kalıpları

Termoform vakum kalıpları üretiminde uzun yıllar tecrübe edilerek gelmiş olduğumuz noktada, müşterilerimize ekonomik fiyat, kaliteli yüzey ve model tasarımı ile kalıp ayrılma yüzey seçimine kadar işin başında bulunuyor, imalatın tüm sorumluluğunu da firma olarak alıyoruz.
İncele

Teklif Alın

Üretmeyi düşündüğünüz plastik hammaddeli mamüller için kalıplı, kalıpsız fiyat alın, unutmayın, iş sayısı ile iş fiyatı birbirine ters orantıdadır. Yani üretim adeti arttıkça fiyat düşer.
Hemen Teklif Oluştur

Bilgi için :
İtina Plastik :   0216 309 95 21 
info@itinaplastik.com.tr


Türk Web Ajans