Vakum kaliplar İtina Plastik Vakum Termoform Plastik

Vakum Plastik Kalıpları

Sıcaklık etkisi ile yumuşatılan plastiği vakum ile kalıp yüzeyine çekmek sureti ile kaliteli yüzeyler elde edilebilir. Bu işlemde en önemli faktörlerden birisi de vakum kalıplardır. Vakum kalıpların tasarımı konusunda deneyimli olan İtina Plastik, kalıta en önemli faktörlerden birisi olan bitmiş üründe kesit kalınlıkları farklılıklarında mükemmel sonuçlar almıştır.

Hammaddenin şekillenmesinde kalıbın önemine değinmişken, kalıp maliyetlerinden de bahsetmek gerekir. Gerek kalıbın tasarımı, gerek uygulama aşamasında oluşabilecek hataları ön görme konusunda deneyimli bir firma ile çalışmanın önemi büyüktür.  Kalıp dizaynında yapılacak en ufak bir hata, zaten yüksek olan kalıp maliyetlerinin belki iki, hatta daha fazla katına yükselmesine neden olabilir.

İtina plastik olarak müşterilerimize vakum kalıp destek hizmeti sunduğumuz gibi, kendi kalıplarını getiren müşterilerimize de fason vakum hizmeti vermekteyiz.

Seri imalatın önünü açacak olan kaliteli kalıp tasarımı, hem yenilikçi bir bakış açısı, hem tersine düşünebilme becerisi, hem de gerçek anlamda deneyim istemektedir. Aranan bu özelliklerin tamamı için hemen itina plastik müşteri destek hattıyla görüşebilirsiniz.

 

 

Vakum Kalıpları

Termoform vakum kalıpları üretiminde uzun yıllar tecrübe edilerek gelmiş olduğumuz noktada, müşterilerimize ekonomik fiyat, kaliteli yüzey ve model tasarımı ile kalıp ayrılma yüzey seçimine kadar işin başında bulunuyor, imalatın tüm sorumluluğunu da firma olarak alıyoruz.
İncele

Teklif Alın

Üretmeyi düşündüğünüz plastik hammaddeli mamüller için kalıplı, kalıpsız fiyat alın, unutmayın, iş sayısı ile iş fiyatı birbirine ters orantıdadır. Yani üretim adeti arttıkça fiyat düşer.
Hemen Teklif Oluştur

Bilgi için :
İtina Plastik :   0216 309 95 21 
info@itinaplastik.com.tr


Türk Web Ajans